Холо-ребефінг: Холотропне дихання, ребефінг
💛💙☮️ Удосконалені дихальні техніки

Фестиваль Острів: Похорон воїна

Смерть болюча лише тією мірою, якою ти прив'язаний до ілюзії

І так, сталося, практика Похорон воїна проведена, фестиваль вдався. Це була досить екстремальна подія, як і для учасників, так і для мене як організатора і ведучого. Ідея фестивалю зріла багато років - починаючи від мого першого досвіду самозакопування за 3 роки до цього, закінчуючи міркуваннями в Гімалаях щодо кореляції людських і астрономічних циклів.

Спочатку планувалося організувати фестиваль компанією, але обставини склалися так, що, фактично, вся організаційна частина лягла на мене. Тож найекстремальніший тренінг трапився не з учасниками фестивалю, а зі мною як його організатором.

Місце було вибрано просто ідеальним - широка річка, навколо острови, берізки, легкий вітер, відокремленість (тільки після того, як мені довелося встряти в розбірки з однією компанією, яка планувала бухати поруч із нами, але справа закінчилася мирно, і вони попливли).

Перші три дні тривали дихальні практики, практики кундаліні-йоги, тантри, медитації. З одного боку, на природі вони проходять у чомусь ефективніше, ніж у залі - енергетика природи до того сприяє. Але тут з'являються свої нюанси. Нюанс перший - енергетика острова сама по собі настільки розширювала свідомість, що змушувати себе ще щось робити було місцями досить складно. Під час дихальних сесій потоки енергії були настільки сильними, що подекуди після допомоги в роздиханні учасникам насилу вдавалося зберігати свідомість. Нюанс другий - на третій день почало відбуватися те, чого я найбільше побоювався - народ почав входити в режим тусовки, а не практик, і доводилося постійно будувати учасників, чого я дуже не люблю - на це йде маса енергії.

Вид на Дніпро

Практика поєднання організатора і ведучого є вкрай енерговитратною - витрачається маса енергії на спілкування з людьми і вирішення земних питань. Тож це стало величезним випробуванням для мого людинолюбства - все продовжую вчитися не завищувати вимоги до людей і приймати їх такими, якими вони є.

Нюанс третій - моє бажання зробити фестиваль максимально екстремальним, реалізувалося на повну, а саме на третій день пішов дощ, причому прямо в середині дихальної сесії. На щастя, ближче до часу закопування, він майже припинився.

Учасники

Дощ злегка підмочив земляні апартаменти учасників, тому всередині ям було досить волого. В останню ніч відбулася та сама практика Похорон воїна, заради якої приїхала більшість учасників. Одразу ж після того, як останній промінь світла буде закритий шаром землі, чітко відчувається могильно-важка енергія землі, яка огортає того, хто лежить. Ідея з трансовим барабанним ритмом, який грав усю ніч, виявилася вкрай корисною. Якщо лежати в ямі й заглиблюватися в себе - виникає просто притуплене відчуття напівзабуття. Якщо ж дозволити музиці, що проникає в яму, вести за собою, починається справжнісінька психоделічна подорож, з видіннями, усвідомленнями, трансформаціями, відвідуванням вашої нічної обителі духами (кому пощастило).

Похорон воїна. Вид зсередини

Ближче до ранку з'явилося чітке бажання вибратися назовні - аналогія могили з внутрішньоутробним розвитком і Землі як матері була як ніколи повною і відчувалася всіма фібрами душі. І так, прориваючись крізь шар землі до світла, до свіжого повітря, до людей, неба, моє бажання народитися в цьому світі й жити в ньому максимально цікавим життям було як ніколи сильним. Відчуття повного очищення розуму, свідомості тіла переслідувало мене.

Також, по приїзду хлопців з СТБ, закопали ведучого на камеру. Нижче відео, зняте із записів СТБ і з того, що я зняв на камеру.